Nasza rezydencja położona jest w odległości 30km od plaży Morza Bałtyckiego. W upalne dni można szybko dostać się do nadmorskich kurortów Ustki i Rowów. Plażowanie i kąpiele w morzu będą dodatkową atrakcją pobytu w naszej rezydencji.

Ustka to miejscowość położona w odległości 50km od naszej rezydencji. Największa atrakcją jest Nadmorska Promenada ciągnącą się wzdłuż plaży. Na plaży znajdują się zjeżdżalnie wodne, batuty do skakania, namiot lecha oraz organizowanych jest wiele imprez plażowych. Podczas wycieczki do Ustki warto zobaczyć :

  • MUZEUM ZIEMI USTECKIEJ – historia Ustki i stoczni Usteckiej
  • LATARNIA MORSKA – 21, 5 m wysokości, jej światło widać z odległości 30 km
  • BAŁTYCKA GALERIA SZTUKI – mieści się w zabytkowym spichlerzu portowym   MUZEUM CHLEBA – stary sprzęt piekarniczy, pierwowzór lodówki
  • USTECKIE SPICHLERZE – pamiątka po czasach świetności Ustki jako ważnego, międzynarodowego ośrodka handlu  PORT – przed I wojna światową największy port handlowy między Gdańskiem i Szczecinem

Rowy znajdują się bliżej, bo tylko 30 minut drogi od naszej rezydencji. Jest to mała nadmorska miejscowość z własnym portem, gdzie można wziąć udział w w rejsach wycieczkowych kutrami rybackimi. W Rowach znajdziecie wiele restauracji i smażalni ryb oraz dwie duże miejscowe dyskoteki.