Rezydencja Lisia Góra jest to miejsce położone w malowniczej wsi z dala od wielkich miast. Spacery po okolicy dostarczą gościom niezapomnianych wrażeń. Całość obiektu ma zachowany jednakowy wygląd tj. np. pruski mur z czerwoną cegła rozbiórkową, bramy kute z metalu oraz naturalny kamień polny. Do dyspozycji są dwa apartamenty, stajnia, 2 miejsca do grillowania, dostęp do jeziora, wszystko to znajduje się na terenie ogrodzonym i monitorowanym.

Rezydencja Lisia Góra

Panorama dostępu do jeziora

Lisia Góra to mała wieś kaszubska (dawniej wieś rybacka) położona w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Główczyce nad jeziorem Łebsko. Teren gminy przecinają dwie rzeki – Łeba i Łupawa. W północnej części zlokalizowane jest jezioro Łebsko, trzecie co do wielkości w Polsce. To nie tylko atrakcja dla wędkarzy, ale również miłośników spływów kajakowych.

Na terenie całego kompleksu znajdują się 2 miejsca wyznaczone do grillowania.  Zbudowane w jednakowym stylu z kamiennymi paleniskami i drewnianymi lawami. Jedno z miejsc do grillowania znajduję się w pobliżu apartamentów i jest ono zadaszone , zaś drugie znajduje się na sztucznej wysepce pobliskiego stawu i jest ono zamkniętym pomieszczeniem. Miejsce idealne na wspólne rodzinne wieczory.

Duża atrakcją jest stajnia, którą aktualnie zamieszkują 2 konie rasy Hucuł i zwą się Weksel i Wedel. Istnieje możliwość nauki jazdy konnej po wcześniejszych ustaleniach. W całej stajni jest ogółem 5 boksów, w związku z tym istnieje możliwość przyjazdu z własnym koniem.

Bogate zaplecze atrakcji, wśród których warto wymienić choćby stajnie i spływy kajakowe przypadnie do gustu zarówno starszym, jak i młodszym.